150 urodziny Alicji + KONKURS!


Aby uczcić jubileusz 150 lat Alicji w Krainie Czarów, który obchodzony jest w  2015 roku, wydawnictwo Macmillan Education opublikowało dwie nowe książki z serii Macmillan English Explorers: Alice’s Adventures in Wonderland oraz Through the Looking Glass.
- Macmillan Education

Z okazji 150 urodzin Alicji oraz ponad 1000 polubień na profilu Mambiatki na Facebook'u postanowiłam zorganizować konkurs. Aby przeczytać post w języku ANGIELSKIM kliknij   tutaj. / Read in English!

Z okazji 150 urodzin Alicji wydawnictwo Macmillan wydało dwie sepcjalne publikacje książki. Jednak to nie wszystko! Wydawnictwo przygotowało dla nas wspaniałą stronę internetową, gdzie możesz zapoznać się z historią Alicji. Kliknij tutaj aby wszystkiego się dowiedzieć. 

Ale to w dalszym ciągu nie jest koniec niespodzianek! Wydawnictwo pomyślało o nas, nauczycielach i przygotowało darmowe materiały, które możesz pobrać ze strony wydawnictwa i użyć na lekcji języka angielskiego. KLIK! 
Znajdziesz tam cztery plany lekcji, grę planszową, karty do gry oraz inne dodatkowe materiały.


Kliknij na zdjęcia aby powiększyć.
Dodatkowo polecam obejrzeć zwiastun książki:

Pierwszy wpis na blogu pojawił się 6 kwietnia 2016 roku. Pisząc i publikując pierwszy post miałam nadzieję, że chociaż kilka osób go przeczyta. Liczba osób, która przeczytała post o książeczce "Brown Bear, Brown Bear, What Do You See?" przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Do tej pory wpis został wyświetlony 1682 razy! Chcę wam z całego serca podziękować, że jesteście ze mną, że czytacie bloga, komentujecie oraz za wszystkie wiadomości, które od was otrzymuję! Mam nadzieję, że dzięki konkursowi chociaż w małym stopniu będę mogła wyrazić swoją wdzięczność!Pierwsze miejsce

Przewidziałam dwa pierwsze miejsce. Do wygrania jest książeczka pod tytułem Busy Alice in Wonderland oraz torba z moim logo. Jedna publikacja została zasponsorowana przez wydawnictwo Macmillan, za co serdecznie dziękuję. Drugą publikację postanowiłam sfinansować osobiście. 

Kolejni 3 zwycięzcy

Pozostałe trzy osoby otrzymają ode mnie torbę z logo Mambiatki.Jeśli ciekawi cię jak wygląda książka, obejrzyj ten filmik:

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać mi jedno zdjęcie, na którym będzie widać jak korzystasz z moich materiałów. Dodatkowo, proszę abyś zostawił/a komentarz pod wpisem, z którego pochodzą dane materiały. Nie jest to obowiązkowe aczkolwiek mile widziane. 

Zdjęcia proszę wysyłać na ten adres:

contest@mambiatka.com

W tytule wiadomości wpisz nazwę materiałów, które widnieją na zdjęciu. Chciałabym opublikować wszystkie zdjęcia na Facebook'u dlatego proszę cię o załączenie informacji czy wyrażasz zgodę na opublikowanie zdjęcia. Twarze uczniów zostaną zamazane. 

Proszę o podanie imienia i nazwiska w wiadomości.

Czas trwania konkursu:

Początek: 1 kwietnia 2016, godzina 12:00
Koniec: 22 kwietnia 2016, godzina 23:59

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybiorę 5, które zostaną nagrodzone, w tym dwie, które szczególnie mi się spodobały zostaną wyróżnione a zwycięzcy otrzymają książkę i torbę.

Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin. Kliknij tutaj aby zapoznać się z regulaminem. 


Powodzenia!